Ще одним з напрямів нашої діяльності є механічна обробка матеріалів за допомогою обладнання з ЧПУ(CNC). Використання сучасних CAD\CAM систем дає можливість виготовляти деталі з високою точністю і повторюваністю в серії.

А головне - виконувати роботи, недоступні для традиційних методів обробки.

Сучасні технології в поєднанні з багаторічним досвідом роботи з матеріалами (дерево, метали, склопластикове виробництво) дозволяє вирішувати найскладніші задачі, поставлені замовником.

Ремонт і виготовлення музичних інструментів, обладнання і деталі для яхт та катерів, рекламно-сувенірна продукція, прототипування, елементи декору і
ексклюзивних меблів, художні вироби, майстер-моделі для литва та склопластикового виробництва – ось далеко не повний перелік галузей нашої діяльності.

Ми працюємо з найрізноманітнішими сортами дерева, пінопластами, МДФ, пластиками (ПВХ, полікарбонат, акрил, тощо), модельним воском. Також є можливість обробки металів (алюмінієві сплави, латунь, ЦАМ).

Обробка на ЧПУ(CNC) станках починається із створення векторного файлу-макету для 2.5D обробки (фігурна порізка, гравіювання; формат файлів *.cdr (CorelDraw v13 і нижче), *.dxf, *.dwg(AutoCAD), *.ai(AdobeIllustrator), *.eps), або 3D моделі для об`ємного фрезерування (у форматах Rhino, SolidWorks, Компас, IGES, STEP, 3DS). Ця робота може бути виконана як нашими спеціалістами, так і силами замовника. Вимоги до створення файлів під обробку викладені тут.

Після розгляду файлів і узгодження матеріалу та чистоти поверхні, а також кількості виробів – стає можливим обрахувати час обробки деталі і зформувати ціну замовлення.

E-mail:
Тел.: 067-726-08-95