Документ в форматі PDF pdf.png

Технічні вимоги до проектування ложементів з хімічно зшитого пінополіетилену (ППЕ)

Ложементи з ППЕ виготовляються методом фрезерування\лазерної порізки на обладнанні з ЧПУ.

Для виготовлення використовується листовий ППЕ щільністю 30кг/м3.

Максимальний розмір листа 1000х2000мм. Можливі товщини матеріалу: 10, 20, 30, 40мм, максимальна товщина листа 50мм (набирається з листів 10мм). Для отримання необхідної товщини готового виробу деталі після порізки склеюються між собою.

За попереднім узгодженням можливе використання матеріалу з товщинами кратними 5мм (макс. 50мм).

При проектуванні ложементу бажано глибини виборок привязувати до товщини матеріалу, це зменшує час обробки і вартість замовлення.

Для виготовлення ложементу замовник повинен надати векторні файли зовнішних і внутрішних контурів деталей із вказанням глибини виборок.

Мінімальна ширина виборки становить 3мм (на глибину до 15мм), 6-8мм (на глибину до 50мм) при порізці одного листа матеріалу.

Мінімальна товщина перемичок між сусідніми вибірками, а також до краю виробу - 15мм.

Мінімальний радіус внутрішніх кутів у вибірках становить 3-4мм (задається діаметром інструменту), на кресленні вказувати ці зкруглення непотрібно.

Точність обробки матеріалу становить 0.1мм, але через еластичність матеріалу розміри на готових виробах можуть коливатися в межах до 5-7мм.

При проектуванні ложементу, для зручності його експлуатації, бажано врахувати і закласти також виборки під пальці, для витягування і вкладання виробів в ложемент.

Приймаються файли в форматах: *.cdr (CorelDrawv13 і нижче), *.dxf, *.dwg(AutoCAD), *.ai(AdobeIllustrator), *.eps.

Деталі в файлах повинні бути зображені в маштабі 1:1 (в натуральний розмір).

Для файлів CorelDraw:

Всі символи і текст повинні бути переведені в криві. Контури повинні бути замкнутими і виконані тонкими лініями (Hairline), без використання заливки.

Не повинно бути дублювання однакових контурів і накладання кривих, якщо тільки це не передбачене макетом.

Для файлів AutoCAD:

Всі об`єкти повинні бути замкнутими полілініями, з нульовою товщиною.

Всі об`єкти повинні знаходитись на одному шарі.

Можливе створення векторного файлу нашими спеціалістами за кресленнями чи ескізами замовника. В цьому випадку підготовка робочих файлів оплачуєтся окремо в залежності від складності.

За попереднім узгодженням можливим є надання замовником 3D-моделей ложементів у форматах Rhino, SolidWorks, Компас, IGES, STEP, 3DS.

До файлів необхідно додати пояснювальну записку, в якій вказуються всі спеціальні вимоги до процесу виготовлення та готового ложементу в цілому, а також будь-яка інша інформація, яка може впливати на кінцевий результат.

Також дуже бажаним є вказання контактних даних безпосереднього розробника макету зі сторони замовника (електронна пошта, моб.тел.) для оперативного вирішення питання в процесі виготовлення ложементу.

E-mail:
Тел.: 067-726-08-95